IKSO steunt het goede doel!

Posterbeurs voor het goede doel

Posterbeurs voor het goede doel!

Woensdag 22/11 (Nieuwstraat) en donderdag 23/11 (Middenstraat organiseert onze school een posterbeurs om een aantal goede doelen te steunen. De leerlingen krijgen vrijblijvend de kans om posters en/of kaartjes te kopen voor Welzijnszorg en Shaheed Herman Rasschaert Vrienden.

 

Shaheed Herman Rasschaert Vrienden biedt financiële en logistieke ondersteuning aan de Adhivasibevolking van de streek rond Kutungia en Gerda in de deelstaat Jarkhand, provincie Ranchi, bisdom Simdega (India) voor de realisatie van projecten rond educatie en algemene gezondheid.

 

Welzijnszorg organiseert tal van acties in Belgïe voor o.a. daklozen.

 

In de loop van het jaar organiseert onze school een hele rist aan activiteiten om deze projecten te steunen. Hopelijk zorgt de posterbeurs voor een mooie start!