IKSO @Brussel

Van Brussel naar Pompeï ...

Van Brussel naar Pompeï

Het zesde jaar ging vorige week dinsdag naar het Europees parlement en een tentoonstelling over Pompeï in de beurs in Brussel. Ook aan het kabinet van Theo Francken werd langsgegaan om Ardian, onze medeleerling die dreigt uitgewezen te worden, een hart onder de riem te steken.
Hier lees je wat de leerlingen ervan vonden.

 

Dinsdag 6 maart bezochten de zesdes van onze school Brussel. In de voormiddag gingen ze naar het Europees parlement en in de namiddag brachten ze een bezoek aan de tentoonstelling over Pompeï: “The immortal city”.

european_parliament_001 pompei

Na het bezoek aan het Europees parlement, ging een delegatie van de laatstejaarsleerlingen langs bij het kabinet van Theo Francken. De staatssecretaris ontving 450 brieven.  In deze brieven stond vermeld hoe belangrijk onze school het vindt om Ardian zijn school te laten afmaken en hem in België te laten blijven met zijn familie (voor meer info hierover, zie een vorig bericht op de website).

Het was een leerrijke dag! We zetten een aantal meningen op een rijtje.

 

 

hxfgh

jsxfghjkljxqb