IKSO stelt zich voor

Kom langs en ervaar

12 mrt · Ikso

Infodag IKSO. Kom langs en ervaar

Opendeurdag 2019 programma

Maak je graag kennis? Kom dan langs en ervaar wat IKSO² betekent.

 

 

IKSO² kiest voor een krachtige leeromgeving met de ambitie om uit te blinken op vele domeinen.

We werken elke dag aan een warme school waar iedereen kennis kan vergaren en het beste van zichzelf kan geven.

Met tal van innoverende lessen en activerende werkvormen bieden we onze leerlingen de kans om hun talenten en vaardigheden aan te scherpen.

Zo geeft IKSO² jongeren de kans om kleur te geven aan hun ambitie.

 

 

ONZE SCHOOL EEN TALENTSCHOOL

Onze maatschappij heeft talent nodig en op IKSO² willen wij de lat hoog leggen en alle talenten maximaal laten ontplooien. Wij dagen jongeren uit om hun kwaliteiten aan te wenden voor positieve projecten en ondernemingen. Probleemoplossend denken, innoveren, analyseren, synthetiseren, kritisch denken, … daar werken we aan. Ben je goed in taal, wetenschap, economie, wiskunde, muziek of sport, en wil je graag méér doen met jouw speciale knobbel? Bij ons krijg je via een waaier aan activiteiten en lesvormen alle kansen om jezelf te overstijgen. Want wie ergens in uitblinkt, vindt makkelijker zijn of haar weg in het leven en heeft alle troeven in handen om uit te groeien tot een sterke persoonlijkheid!